Celková zkušenost
Zpětná vazba
Společnost s produktem Foxentry 4.12 jsem posílal odpověď na inzerát skrze Startups. Začátkem ledna se dostal od startups otázku zda jsem dostal odpověď, odpověď byla jednoduchá, ne. Asi po týdnu se mi ozvala HR z Foxentry s tím, že se omlouvá, že toho měli hodne zda mám ještě zájem. Odpověděl jsem, že je mi společnost sympatická, a sice jsem u dvou firmách v posledních fázích výběrového řízení a rozhodnuto by mělo být v únoru, ale pokud to stihneme vše rychle rád se se přijímacího řízení účastním a třeba si padneme více. Odpověděla mi, že tedy dobře, že se brzy ozve. Dneska to je další měsíc, a bez reakce. Očividně reakce přišla jen na výzvu startups. Pochopil bych by mě zamítli nebo jsem pro ně nebyl zajímavý, generický email by vše lehce vyjasnil během pár sekund a mohli jsme se vyhnout tomuto divadlu.
Doporučení pro firmu
Firma jako taková mi nepřišla špatná, pravděpodobně to bude jen HR skill issue.
Jak pohovor proměnil můj pohled
Jak to ovlivnilo můj pohled na Foxentry si asi dokáže každý představit.
Hodnocení pohovoru
Pozice
fullstack
Forma
neproběhlo
Místo
Nekonal