Zjistěte, jaké to je u nich na pohovoru – ještě než tam půjdete.
Recenze průběhu pohovorů od lidí, kteří jimi prošli. Vyhledejte firmu a zjistěte, co vás čeká.
Firmy, které stojí za pozornost
Nejvíce hodnocené firmy
Jak to funguje
Reální uchazeči
Zkušenosti od lidí, kteří pohovorem opravdu prošli.
6 os hodnocení
Přístup, připravenost, atmosféra, výsledek a další.
Reakce firem
Firmy mohou na zpětnou vazbu reagovat.
Nejnovější recenze
Všechny recenze →Pozitivně hodnotím celý náborový proces, kdy jsem od prvního kontaktu cítila zájem poznat kandidáta a v průběhu mít z obou stran shodu, že je to správný match. Nejdříve proběhl telefonát, kde jsme si ujasnili představy o pozici. Poté online meet s HR a členem týmu, a následně osobní pohovor s HR a vedoucím týmu. Vše probíhalo v přátelské atmosféře a otevřené komunikaci. Překvapila mě rychlost přijetí - defakto cca do týdne od prvního hovoru jsme si plácli.
Pohovor byl velkým zklamáním. Přístup personalisty byl chladný a schůzka připomínala spíše nepříjemnou konfrontaci. Takto se profesionální pohovory opravdu nedělají. Chování náboráře postrádalo základní respekt k uchazeči, nedoporučuji.
Výběrové řízení probíhalo velmi příjemně a profesionálně. Komunikace byla jasná, rychlá a lidská. Na pohovoru byla otevřená atmosféra, dostal jsem dostatek prostoru představit své zkušenosti a zároveň se zeptat na vše důležité k pozici, týmu i očekáváním. Celkově jsem měl z pohovoru velmi dobrý pocit.
U pohovoru byli 3 lidé. 2 manažeři/vedoucí a jedna personalistka. Na 2.pány nemůžu nic říkat, ptali se mě na normální věci a byli slušní. Ale personalistka, co u toho byla je ten nejzbytečnější člověk na světě. Jako nečekal jsem toto od státního úřadu, ale spis od nějakého korporátu, co si na něco hraje a každý si tam jde po krku. Otázky byky typu: jak bych se popsal zájmenem, co vím detailně o firmě a následně ponižování jak to nevím, jake jsou koje slabosti. Prostě takový ten joke, co slyšíte o HR. Paní si musela připadat velmi odvážně, když mi ani nenapsali vůbec zda mě berou nebo ne.
Na pohovoru byl přítomný marketing lead, který hledal náhradu za sebe, a personalistka. Zatímco personalistka byla milá a profesionální, její kolega na obsazované pozici přišel do pohovoru s tím, že mě už předem nechce. Dokonce mi otevřeně řekl, že "si nemyslí, že se na tuto pozici a do této firmy hodím, i když zkušeností na to mám dost". Tak proč sakra ztrácí čas můj i svůj tím, že jde na pohovor s někým, kdo se mu nelíbí?
Pohovor by vedený ve velmi neformální a příjemné atmosféře, přitom jsme se bavili. Kromě toho, že jsme se bavili věcně o tématech, dokázali jsme i neformálně navázat. HR i vedení byli připravení, dobře uvedli celou situaci i celý meeting.
Pohovor byl přátelský a klidný. Skvělý přístup.
Pouze automaticky generovana odmitava odpoved.
Z magazínu
Celý magazín →
Pomáhej s Jaký byl pohovor
Založili jsme donátorský web, kde můžete pomoci i vy.
Navázali jsme spolupráci se StartupJobs
Dnešek je důležitým milníkem v historii našeho portálu: navázali jsme spolupráci s pracovním portálem StartupJobs. Díky tomu můžeme ještě více podporovat skvělé firmy.
Kdo se vleče nenabere. Aneb nastal čas zrychlit pohovory
Generace mileniálů ukázala, že pokud se spojí dostatek lidí, pracovní trh se změní. Gen Z to již bere jako samozřejmost. Jak a proč je potřeba změnit pohovory, abyste byli schopní ustát dynamické prostředí pracovního trhu?
Byli jste na pohovoru?
Pomozte ostatním – sdílejte svou zkušenost. Zabere to 3 minuty.
Napsat recenzi