Jaký byl pohovor?
Reálné zkušenosti od uchazečů

Zjistěte, jaké to je u nich na pohovoru – ještě než tam půjdete.

Recenze průběhu pohovorů od lidí, kteří jimi prošli. Vyhledejte firmu a zjistěte, co vás čeká.

939 recenzí 774 firem

Firmy, které stojí za pozornost

Pro firmy →

Nejvíce hodnocené firmy

Jak to funguje

Reální uchazeči

Zkušenosti od lidí, kteří pohovorem opravdu prošli.

6 os hodnocení

Přístup, připravenost, atmosféra, výsledek a další.

Reakce firem

Firmy mohou na zpětnou vazbu reagovat.

Nejnovější recenze

Všechny recenze →

Pozitivně hodnotím celý náborový proces, kdy jsem od prvního kontaktu cítila zájem poznat kandidáta a v průběhu mít z obou stran shodu, že je to správný match. Nejdříve proběhl telefonát, kde jsme si ujasnili představy o pozici. Poté online meet s HR a členem týmu, a následně osobní pohovor s HR a vedoucím týmu. Vše probíhalo v přátelské atmosféře a otevřené komunikaci. Překvapila mě rychlost přijetí - defakto cca do týdne od prvního hovoru jsme si plácli.

Marketing · přijat/a · 23. června 2026

Pohovor byl velkým zklamáním. Přístup personalisty byl chladný a schůzka připomínala spíše nepříjemnou konfrontaci. Takto se profesionální pohovory opravdu nedělají. Chování náboráře postrádalo základní respekt k uchazeči, nedoporučuji.

Administrativa · odmítl/a jsem · 20. června 2026

Výběrové řízení probíhalo velmi příjemně a profesionálně. Komunikace byla jasná, rychlá a lidská. Na pohovoru byla otevřená atmosféra, dostal jsem dostatek prostoru představit své zkušenosti a zároveň se zeptat na vše důležité k pozici, týmu i očekáváním. Celkově jsem měl z pohovoru velmi dobrý pocit.

PM · přijat/a · 19. června 2026

U pohovoru byli 3 lidé. 2 manažeři/vedoucí a jedna personalistka. Na 2.pány nemůžu nic říkat, ptali se mě na normální věci a byli slušní. Ale personalistka, co u toho byla je ten nejzbytečnější člověk na světě. Jako nečekal jsem toto od státního úřadu, ale spis od nějakého korporátu, co si na něco hraje a každý si tam jde po krku. Otázky byky typu: jak bych se popsal zájmenem, co vím detailně o firmě a následně ponižování jak to nevím, jake jsou koje slabosti. Prostě takový ten joke, co slyšíte o HR. Paní si musela připadat velmi odvážně, když mi ani nenapsali vůbec zda mě berou nebo ne.

IT helpdesk · čekám na odpověď · 16. června 2026

Na pohovoru byl přítomný marketing lead, který hledal náhradu za sebe, a personalistka. Zatímco personalistka byla milá a profesionální, její kolega na obsazované pozici přišel do pohovoru s tím, že mě už předem nechce. Dokonce mi otevřeně řekl, že "si nemyslí, že se na tuto pozici a do této firmy hodím, i když zkušeností na to mám dost". Tak proč sakra ztrácí čas můj i svůj tím, že jde na pohovor s někým, kdo se mu nelíbí?

Marketing Lead · nepřijat/a · 15. června 2026

Pohovor by vedený ve velmi neformální a příjemné atmosféře, přitom jsme se bavili. Kromě toho, že jsme se bavili věcně o tématech, dokázali jsme i neformálně navázat. HR i vedení byli připravení, dobře uvedli celou situaci i celý meeting.

HR Generalist · čekám na odpověď · 15. června 2026

Pohovor byl přátelský a klidný. Skvělý přístup.

Dělník provozní · přijat/a · 14. června 2026

Pouze automaticky generovana odmitava odpoved.

Junior SecOps Engineer · nepřijat/a · 14. června 2026

Z magazínu

Celý magazín →

Byli jste na pohovoru?

Pomozte ostatním – sdílejte svou zkušenost. Zabere to 3 minuty.

Napsat recenzi