Celková zkušenost
Zpětná vazba
Na pohovoru mi bylo řečeno, že můj potenciální budoucí vedoucí je cholerik a čas od času všechny jen tak seřve, jakože pro sport asi. To bych byla ochotná akceptovat, byť je to podivné. Na pohovoru mi řekli, že mě chtějí a dali mi nabídku. Nabídka se mi celkem líbila a tak jsem ji chtěla přijmout. Jenže v ten moment mě ghostnuli. Chtěla jsem nějaké informace o nástupu, nebo třeba nabídku mít písemně nebo tak, tak jsem opakovaně volala a ptala se po těchto informacích. Pokaždé mi bylo řečeno, že mi to "dnes už někdo pošle". Od tohoto incidentu uběhl rok, třikrát jsem urgovala telefonicky, stále jsem nedostala jediný email, telefonát s rozřešením, nic. Samozřejmě, že jsem nastoupila jinam.
Doporučení pro firmu
Neghostovat uchazeče. Nebo možná si lépe rozmyslet komu na pohovoru řeknu, že ho chci.
Jak pohovor proměnil můj pohled
Zřejmě jsou neschopní. Na pohovoru si zoufali, že se jim nikdo na pozice nehlásí, a když se pak přihlásím, tak nejsou schopni elementární komunikace.
Hodnocení pohovoru
Pozice
stavební inženýr pracovník kontroly a řízení kvality
Forma
osobně
Počet kol
1