Celková zkušenost
Zpětná vazba
„Perfektny pohovor, profesionalny, pripraveny, 10/10"
Doporučení pro firmu
Pokracujte takto :))
Jak pohovor proměnil můj pohled
Velmi pozitivne
Hodnocení pohovoru
Pozice
frontend developer
Forma
online
Místo
Online
Přečtěte si 3 ověřených recenzí z pracovních pohovorů ve firmě Carvago s.r.o.. Uchazeči popisují, jak probíhal pohovor, přístup personalistů, atmosféru, připravenost firmy i výsledek výběrového řízení.
Celková zkušenost
Zpětná vazba
„Perfektny pohovor, profesionalny, pripraveny, 10/10"
Doporučení pro firmu
Pokracujte takto :))
Jak pohovor proměnil můj pohled
Velmi pozitivne
Hodnocení pohovoru
Pozice
frontend developer
Forma
online
Místo
Online
Celková zkušenost
Zpětná vazba
Odoslal som CV na inzerát. Po pár dňoch sa mi ozvalo HR s úvodným telefonátom, ktorý bol pre mňa príjemný. Uviedol na pravú mieru veci že to neni vlastne priamo Carvago ale pre ich sesterskú spoločnosť. Povedali sme si klasické veci ako forma spolupráce, očakávaný plat a podobne. Prebiehalio to v poriadku a dohodli sme sa že naplánuje pohovor s ich QA Leadom. Pohovor sa konal online. Rozprávali sme sa asi hodinu, pán si ma naozaj vyskúšal po každej stránke. Povedal že je spokojný, potom sa ma aj on pýtal na plat a formu spolupráce. Zdelil som mu že chcem výhradne na HPP (tak isto som to povedal aj HR), potom sa zatváril trochu kyslo a spýtal sa ma otázku ktorá ma zaskočila. Opýtal sa ma že či budem od nich tým pádom potrebovať aj počítač. Nakoniec sa mi po tomto kole ozval znovu HR že pán bol so mnou a že chcú ešte online pohovor so CTO. Ten prebiehal za pár dní. Na pohovore sa ma pýtal iba základne veci, ale mal som pocit že ho absolútne nezaujímam, a nemá zmysel sa so mnou baviť. Po pár dnoch sa ozval HR a ospravedlňoval sa že pozícia sa im už naplnila a nemajú miesto pre ďalšieho coz som abolútne nepochopil.
Jak pohovor proměnil můj pohled
Predtým som nemal žiadny názor, ale po tomto sa už nebudem na inzeráty ozývať.
Hodnocení pohovoru
Pozice
qa tester
Forma
online
Počet kol
2
Celková zkušenost
Zpětná vazba
Po odeslání CV proběhl telefonicky pre-screening s recruiterem do par dnu myslim, kde už nějaké náznaky neprofesionality proběhly- při prvotním kontaktu s firmou si úplně nepředstavuji tykačku, coz jsem i řekla, že preferuji vykání, načež to bylo ignorováno :-)) Následný slíbený feedback od hiring manažera s případným domluvenim termínu pohovoru nebo zamitnutim ovšem už neproběhl. Tady zvolili ghosting. Bizar však pokračuje, kdy asi po 3 tydnech recruiter vstal z mrtvých s pohádkou, že měli na pozici freeze a museli obhajovat budgety, ale že už všechno frčí, všechno je supr bomba jednorožci a jestli mám zájem o pohovor. Už jsem neměla, protože bylo jasný, že jimi vybraní uchazeči po pre-screeningu evidentně nedopadli, ale říkala jsem si, že se na ten bizar klidně podívám osobně. Pohovor opravdu probíhal v tomto duchu, kdy více mluvil manager o svých plánech (díky bohu ve vykacim modu) z říše snů, kdy nektere veci v porovnani s inzeratem a sdělení recruitera nesedeli (nově otevřena pozice x kolega z pozice odešel nebo byl odejit? nebo představení týmu, kdy se dá velice jednoduše dohledat, že polovina týmu v nedávné době skončila) a vlastně bylo vidět, že manager už od začátku nemá zájem o můj profil. Otázka je však, jestli vůbec má ponětí, koho chce. Následné ozvání do 14 dnů samozřejmě neprobehlo.
Jak pohovor proměnil můj pohled
Žádné valné mínění jsem o nich neměla, takže spíš jen potvrdili, že nemá smysl ztrácet čas s nimi a ani u nich evidentně, jelikoz nekompetence tu vychazi od vedeni:-)) Pozici obsazují už nějaký ten měsíc.
Hodnocení pohovoru
Pozice
crm/ email specialista
Forma
osobně
Místo
Praha 7