Celková zkušenost
Zpětná vazba
Do této firmy jsem se nehlásila, zřejmě na mě vzali kontakt z nějaké jiné pozice. Každopádně jsem si řekla, že to zkusím. Velmi mě totiž zaujala paní na prescreeningu, cítila jsem z ní zápal pro věc. Dostala jsem potvrzovací e-mail SMS. Na pohovoru jsme byla já, paní personalistka a dva vedoucí. Celý pohovor proběhl velmi profesionálně. Na mé vtíravé dotazy týkající odpovídali dobře, byla jsme hodně zvědavá, jak to v této společnosti funguje a tak jsem měla mnoho otázek, na které jsem dostala dobré odpovědi. Celou dobu jsem cítila nadšení a zápal pro věc, myslím že zde uspěje opravdu jen ten, kdo do toho dá hodně. Spíše je to pro nějaké mladé nadšence, kteří hledají vstupní pozici do světa HR a chtějí nabrat zkušenosti. O výsledku pohovoru jsem byla informována už další den.
Doporučení pro firmu
Žádné nemám, vše bylo OK. Doporučuji dělat školení ostatním firmám o tom, jak má správně vypadat pohovor.
Jak pohovor proměnil můj pohled
Pozitivním způsobem. Do budoucna jejich službu určitě využiji více, než jiné náborovky. Bylo fajn zjistit, jak to u nich funguje.
Hodnocení pohovoru
Pozice
náborář
Forma
osobně
Počet kol
1
Místo
Kanceláře na Pankráci