Celková zkušenost
Zpětná vazba
V této firmě jsem absolvovala 2 kola pohovoru. V prvním byl chlap a ženská. Poté mi volali, jak jsem byla super a že mě 100% chcou vidět znova. Chlap se choval mile a přívětivě, žena též. Na druhém kolem byl místo ženy druhý chlap, personalista. Oba najednou byli arogantní, nepříjemní, povyšovali se a dokonce se mi chvílema vysmívali. Nikdy jsem tak moc nedostala najevo, že jsem “jen mladá blbá holka”. Doteď lituju, že jsem jim neřekla, jak nepříjemný mi to je a neodešla jsem.
Doporučení pro firmu
Nechovat se arogantně k mladým lidem a kandidátům obecně
Jak pohovor proměnil můj pohled
Nechci být mezi lidma, kteří na mladý lidi koukají shora a dávají jim to silně najevo
Hodnocení pohovoru
Pozice
specialista poprodejního servisu
Forma
osobně
Počet kol
2