Celková zkušenost
Zpětná vazba
Příjemný telefonický pohovor, klasické podmínky jako u jiných firem, co vyvíjí. Ozval se během pár dní, jak jsme se domluvili, že vzali někoho zkušenějšího a nabídl mi pozici zákaznické podpory za skoro polovinu minima, co nabízeli na pozici, kam jsem se hlásila. Slušně jsem odmítla, ale stejně mě o tom přesvědčoval, že to je super mezistupeň před pozicí vývojáře (na který už jsem ale několik let dělala a byl by to krok zpátky), poslal mi i do e-mailu odkaz na danou pozici. I přes to, že jsem několikrát odmítla, že to není to, co hledám.
Doporučení pro firmu
Všechno bylo fajn až do chvíle, kdy mi byla nucená jiná pozice i po tom, co jsem odmítla. Takže určitě nenutit a nepřesvědčovat.
Jak pohovor proměnil můj pohled
Částečně negativně kvůli přesvědčování, ale jinak byl pohovor fajn a pozice se mi líbila.
Hodnocení pohovoru
Pozice
php/symfony vývojář
Forma
telefonicky