Celková zkušenost
Zpětná vazba
Paní personalistka dělá velmi dobrý první dojem. Toť vše. Ucházela jsem se o pozici, kde jsem očekávala doplnění marketingového týmu. Po pár minutách se dozvím že jde o pozici asistentky. Takže naprosté plýtvání mým časem. Pozice měla být dle mého nazvána jinak, protože v tom případě, bych ani neposílala CV. Jeden z pohovorů, kdy jsem odcházela velmi naštvaná a rovnou jsem odmítla i druhé kolo přijímacího řízení.
Doporučení pro firmu
Upřímně popsat náplň práce už dle názvu. Asistentka marketingu by bylo úplně dostačující a férové.
Jak pohovor proměnil můj pohled
Firmu jsem vždy vnímala jako moderní a vyspělou. Ale bude to taková klasická navoněná bída. Není fér, prezentovat pozici líbivější než ve skutečnosti je. Obzvlášť jestli personalisté opravdu četli motivační dopis, kde jsem jasně popsala svoji představu a to kam chci směřovat.
Hodnocení pohovoru
Pozice
event marketing specialist
Forma
osobně