Celková zkušenost
Zpětná vazba
Bohužel, pohovor pro mě nebyl příjemný. Otázky vztahující se přímo k práci byly v pořádku, i když jich nebylo mnoho, avšak později následovaly otázky, které mi přišly neprofesionální. Zdálo se, jako by mě chtěli vytáhnout cokoli něco negativního o firmě, ve které jsem v té době ještě pracovala. Poté bylo zmíněno, že s danou firmou mají špatné zkušenosti, a chtěli vědět, zda je to tam stále tak špatné. Celé to působilo spíše jako průzkum trhu než jako pohovor za účelem získání nové práce. Celkově mi pohovor přišel neprofesionální a chaotický.
Doporučení pro firmu
Pohovor by měl být lépe organizovaný a jednotnější. Určitě by bylo vhodné vyhnout se osobním názorům, které pak můžou být vnímány jako znevažující.
Jak pohovor proměnil můj pohled
Samozřejmě že jeden nepříliš povedený pohovor, nevypovídá o celé firmě, ale určitě se následně člověk zamyslí nad tím jestli to jinde nebude lepší a jestli by to chtěl absolvovat znovu.
Hodnocení pohovoru
Pozice
softwarový tester
Forma
online