Celková zkušenost
Zpětná vazba
Po poslání CV si mě pozvali na 1. kolo, to proběhlo s paní personální a v pořádku (dostala jsem zde i test). Pak mě pozvali i do 2. kola, kde jsem se setkala se 3 manažerkami (bez paní personální), za mě opět vše v pořádku. Den poté jsem dostala obecný email, že jsem nebyla vybrána. V pořádku. Následující den mi volala paní personální, že se jim právě otevřela pozice a že bych byla ideální kandidátka. Opět stáž, tentokrát jako asistentka ředitelky. Měla jsem pohovor se CEO. Za mě pohovor proběhl v pořádku. Po pohovoru se mi nikdy nikdo neozval, což mi nepřijde korektní, vzhledem k tomu, že na tuto druhou pozici si mě oni sami vybrali, já jsem o tuto pozici vůbec nežádala. Poznámka: Druhá pozice nikde nebyla vypsaná, což mi samo o sobě přišlo zvláštní. Náplní té pozice bylo všechno možné - pomoc s veletrhy, obepisování potenciálních klientů i záskok za recepční, balení krabic či dopisování prezentací - velmi široké spektrum.
Doporučení pro firmu
Pokud si někoho doslova pozvete na pohovor (aniž by se potenciální zájemce na tu pozici hlásil), tak bych čekala alespoň kapku slušnosti se ozvat zpět (a alespoň poslat ten obecný zamítací email), evidentně nebyl problém ho poslat poprvé, proč by měl být podruhé, že?
Jak pohovor proměnil můj pohled
Firma je opravdu malinká (50 zaměstnanců) a pokud chce růst, musí být na to připravena. Rozhodně ve mně nebudí důvěru firma, která akorát bere čas a není schopna se pak ani ozvat.
Hodnocení pohovoru
Pozice
internship
Forma
osobně
Počet kol
2