Celková zkušenost
Zpětná vazba
Pohovor byl vedený příjemně! Pozvali na mě první zkušební směnu, byla jsem tam s nimi 8 hodin zadarmo a pak se ani neozvali, že vzali někoho jiného. Pro mě to nebyla jen ztráta času na pohovoru, ale jednoho celého dne. Tvářili se, jak se mi ozvou se smlouvou a už nikdy se neozvali.
Doporučení pro firmu
Zkušební směny na 8 hodin když víte, že člověka nevezmete, prostě nedělejte. Dělat tam práci, která se nikomu nechtěla a zadarmo, pak nedostat odpověď ohledně přijetí či odmítnutí je hnus.
Jak pohovor proměnil můj pohled
Hodně, hodně jsem přehodnotila celou firmu i z pohledu klienta.
Hodnocení pohovoru
Pozice
administrativní pracovník
Forma
osobně
Počet kol
2