Celková zkušenost
Zpětná vazba
Pohovor v této společnosti hodnotím na základě přechozích zkušeností velice kladně a zanechal na mě velmi pozitivní dojem. Ucházel jsem se o pozici finančního controllera ve vícero firmách, tak mohu tvrdit, že mám určité srovnání. Ačkoliv odpověď na inzerát trvala trošku déle (cca dva týdny), což vezmu-li v úvahu konkurenci, nelze hovořit o nějaké výrazně dlouhé časové prodlevě a vlastně je to akceptovatelné. Samotný kontakt především s HR a zainteresovanými osobami byl velice rychlý a člověk měl pocit, narozdíl o jiných firem, že skutečně potřebují tuto pozici obsadit a člověka, který projevil zájem, si váží. Výběrové řízení mělo dvě kola - jedno takové poznávací, abychom si ujasnili naše představy a druhé kolo byla případová studie - úkol jako takový nebyl extrémně rozsáhlý, měl pouze ukázat znalost oboru. Pohovor ve mě zanechal pocit dobré organizace a vyčlenění si jasných cílů, které firma od člověka chce. Žádné nerealistické očekávání, požadavky a podobně. Opravdu snad jediná firma, kde si někdo dal tu práci, aby výběrové řízení dávalo hlavu a patu a současně s tím realistické očekávání, ruku v ruce s fér podmínkami hodnými zaměstnavatele 21. století.
Jak pohovor proměnil můj pohled
Pozitivně.
Hodnocení pohovoru
Pozice
specialista finančního controllingu
Forma
osobně
Počet kol
2