Jaký byl pohovor?

Kovix Group s.r.o.

IČ 09151761 · DIČ CZ09151761 Rybná 682/14, Staré Město, 11000 Praha 1 Společnost s ručením omezeným
3,0 / 5
5★
4★
3★
2★
1★
2
recenzí
0 %
přijato

Návštěvnost profilu

0
za poslední den
0
za poslední týden
3
za poslední měsíc · ⌀ 42s
148
za celou dobu · ⌀ 1m 26s

Pohovory ve firmě Kovix Group s.r.o.

Přečtěte si 2 ověřených recenzí z pracovních pohovorů ve firmě Kovix Group s.r.o.. Uchazeči popisují, jak probíhal pohovor, přístup personalistů, atmosféru, připravenost firmy i výsledek výběrového řízení.

Recenze pohovorů z roku 2024

1,0 / 5

Celková zkušenost

čekám na odpověď

Zpětná vazba

Všechno bylo špatně. Přišel jsem do hotelu CityInn v Olomouci, kde se měla vykonávat práce. Recepční mi nabídla vodu a navedla mě na místo, kde čekal vedoucí hotelu. Ten mi rovnou začal říkat, jak hrozně moc se na práci nehodím, ani mi neřekl doslova nic o té práci. Celou dobu byl hrubý a arogantní. Říkal mi vážně nevhodné věci - převážně narážel na můj vzhled (moji výšku, vlasy, oblečení, postavu), ptal se na velmi nevhodné a zvláštní otázky, např. se velmi zarytě vyptával na moje sourozence (jestli nějaké mám, kolik jich mám, kolik jim je let, jaký mám s nimi vztah a tak podobně). Poté se pustil do mých piercingů, začal mi nadávat, že jestli jsem někdy viděl číšníka s piercingy, načež jsem mu odpověděl, že ano, tak se mě zeptal, kde, já jsem mu odpověděl, že na více místech a on mi řekl, ať je vyjmenuji, na to jsem řekl, že si všechny nepamatuji, on mi začal nadávat, že jestli mám nějaké potíže s pamětí, nebo s mozkem celkově. Vyptával se, proč ty piercingy nosím, jestli mi to přijde normální a tak dále. Následně se začal ptát na můj zdravotní stav, jestli jsem často nemocný, jestli jsem simulant, a jestli nedej Bože, nechodím k psychiatrovi. Pak po mně chtěl, abych mu udělal kafe na kávovaru, který jsem nikdy předtím neviděl (pracoval jsem s mnoha kávovary a umím to, ale s tímto jsem neměl zkušenosti), začal jsem tedy dělat kafe a on mi celou dobu stál za zády a měl blbé kecy. Když jsem nevěděl, kde je určitá páčka a zeptal jsem se ho, tak mě seřval, vážně hlasitě, že to musím snad vědět. Dodělal jsem kafe, on ho ani nechutnal a řekl, že je hrozný, a že jsem ho udělal špatně. Pak mi začal vyčítat opět můj vzhled a začal mi říkat, že vypadám hrozně žensky, že má už od začátku podezření, jestli nejsem náhodou přeoperovaná žena. Na to jsem vůbec nevěděl, co říct, tak jsem jen řekl, že ne (i když ano, jsem trans muž). Řekl mi ještě pár hnusných, arogantních věcí a ukončil pohovor, řekl, že můžu jít a ani se nerozloučil. Jak nečekané bylo, že se mi daný podnik, už nikdy neozval. A jsem za to velmi rád.

Doporučení pro firmu

Vyměňte vedoucího hotelu, protože takovéto chování je naprosto nepřípustné. Jediný, kdo se choval mile, byla paní recepční.

Jak pohovor proměnil můj pohled

Velmi, velmi negativně. Odteď budu všem vřele nedoporučovat daný hotel.

Hodnocení pohovoru

Celková zkušenost 1
Přístup a profesionalita personalisty 1
Připravenost personalisty 1
Hodnocení prostředí pohovoru 1
Atmosféra během pohovoru 1
Pochopitelnost výsledku pohovoru (vím, co bude následovat atp.) 1

Pozice

číšník

Forma

osobně

Počet kol

1

1 rok praxe středoškolské s maturitou
13. srpna 2024
Bylo to užitečné?
5,0 / 5

Celková zkušenost

čekám na odpověď

Zpětná vazba

Všechno bylo špatně. Přišel jsem do hotelu CityInn v Olomouci, kde se měla vykonávat práce. Recepční mi nabídla vodu a navedla mě na místo, kde čekal vedoucí hotelu. Ten mi rovnou začal říkat, jak hrozně moc se na práci nehodím, ani mi neřekl doslova nic o té práci. Celou dobu byl hrubý a arogantní. Říkal mi vážně nevhodné věci - převážně narážel na můj vzhled (moji výšku, vlasy, oblečení, postavu), ptal se na velmi nevhodné a zvláštní otázky, např. se velmi zarytě vyptával na moje sourozence (jestli nějaké mám, kolik jich mám, kolik jim je let, jaký mám s nimi vztah a tak podobně). Poté se pustil do mých piercingů, začal mi nadávat, že jestli jsem někdy viděl číšníka s piercingy, načež jsem mu odpověděl, že ano, tak se mě zeptal, kde, já jsem mu odpověděl, že na více místech a on mi řekl, ať je vyjmenuji, na to jsem řekl, že si všechny nepamatuji, on mi začal nadávat, že jestli mám nějaké potíže s pamětí, nebo s mozkem celkově. Vyptával se, proč ty piercingy nosím, jestli mi to přijde normální a tak dále. Následně se začal ptát na můj zdravotní stav, jestli jsem často nemocný, jestli jsem simulant, a jestli nedej Bože, nechodím k psychiatrovi. Pak po mně chtěl, abych mu udělal kafe na kávovaru, který jsem nikdy předtím neviděl (pracoval jsem s mnoha kávovary a umím to, ale s tímto jsem neměl zkušenosti), začal jsem tedy dělat kafe a on mi celou dobu stál za zády a měl blbé kecy. Když jsem nevěděl, kde je určitá páčka a zeptal jsem se ho, tak mě seřval, vážně hlasitě, že to kurva musím snad vědět. Dodělal jsem kafe, on ho ani nechutnal a řekl, že je hrozný, a že jsem ho udělal špatně. Pak mi začal vyčítat opět můj vzhled a začal mi říkat, že vypadám hrozně žensky, že má už od začátku podezření, jestli nejsem náhodou přeoperovaná žena. Na to jsem vůbec nevěděl, co říct, tak jsem jen řekl, že ne (i když ano, jsem trans muž). Řekl mi ještě pár hnusných, arogantních věcí a ukončil pohovor, řekl, že můžu jít a ani se nerozloučil. Jak nečekané bylo, že se mi daný podnik, už nikdy neozval. A jsem za to sakra rád.

Doporučení pro firmu

Vyměňte vedoucího hotelu, protože takovéto chování je naprosto nepřípustné. Jediný, kdo se choval mile, byla paní recepční.

Jak pohovor proměnil můj pohled

Velmi, velmi negativně. Odteď budu všem vřele nedoporučovat daný hotel.

Hodnocení pohovoru

Celková zkušenost 5
Přístup a profesionalita personalisty 5
Připravenost personalisty 5
Hodnocení prostředí pohovoru 5
Atmosféra během pohovoru 5
Pochopitelnost výsledku pohovoru (vím, co bude následovat atp.) 5

Pozice

číšník

Forma

osobně

Počet kol

1

1 rok praxe středoškolské s maturitou
13. srpna 2024
Bylo to užitečné?