Celková zkušenost
Zpětná vazba
Se vším všudy jsem přibližně 30 minut strávil sám se sebou před kamerou a odpovídal na promítané otázky. Pro mě více traumatická zkušenost, než jet osobně na pohovor do firmy. Tak probíhá první kolo. Je to frustrující, jelikož na pozici jsem se cítil více než kvalifikovaný, měl jsem skutečný zájem a byl jsem připravený se domluvit. A pokud to pohořelo na tom, že nepůsobím před kamerou přirozeně, je to škoda. O to horší je, že pozice byla ještě mnoho týdnů inzerována.
Doporučení pro firmu
Nic doporučovat nechci, firma sama musí vědět, jestli jí hiring funguje nebo ne.
Jak pohovor proměnil můj pohled
Velmi negativně. Dává mi to jasně najevo, že se se mnou firma nechce zdržovat, neměl jsem možnost vlastně s nikým mluvit, dostal jsem pouze 3 generické emaily a pozvánku k video dotazníku.
Hodnocení pohovoru
Pozice
specialista/tka logistiky a nákupu
Forma
online