Celková zkušenost
Zpětná vazba
Pohovor z roku 2021. Pohovor zprvu probíhal profesionálně a v pohodě. Poté se ale personalistka zeptala, jaké jsem astrologické znamení! Na mojí nechápavou otázku, co to má být, řekla, že v jejich oddělení na to hodně dbají a je důležité aby tam byla rovnováha (míněno dle astrologického znamení). Odpověděla jsem a ona si do mého životopisu napsala moje znamení a začala to rozebírat a tak. Toto se dělo na pracovním pohovoru. Nevím jestli je to spíš k smíchu nebo k pláči. Samozřejmě se pak již neozvali (ghosting).
Doporučení pro firmu
Dotazy ohledně astrologického znamení (a potažmo věku) opravdu nemají být předmětem pohovoru v 21. století.
Jak pohovor proměnil můj pohled
Negativně, pokud je pro ně stěžejní uchazečovo astrologické znamení a ne dosažené zkušenosti, tak bych měla obavy s firmou spolupracovat.
Hodnocení pohovoru
Pozice
asistentka/administrativní pracovnice
Forma
osobně
Počet kol
1
Místo
Lomnického 9, Praha 4