Celková zkušenost
Zpětná vazba
3 týdny od zaslání CV přišel e-mail, že postupuju do 2. kola a mám vypracovat úkol. Bez žádného telefonátu, nebo oťukávacího 1. kola. Úkol jsem odeslal a po pár dnech (před Vánoci) přišla info o pozastavení výběrového řízení. Doufal jsem, že se obnovi po Novém roce, ale už se neozvali. Teď už vím, že šlo jen o sběr nápadů pro inspiraci a ne skutečné výběrové řízení.
Doporučení pro firmu
Ušetřete čas sobě i uchazečům. Najměte někoho, díky komu nebudete muset čerpat inspiraci ve falešných výběrových řízeních.
Jak pohovor proměnil můj pohled
Velmi neseriózní jednání.
Hodnocení pohovoru
Pozice
grafik pro digitální média
Forma
online
Počet kol
2