Celková zkušenost
Zpětná vazba
„Nulová reakce od firmy. CV jsem posílala na konci dubna, vyplnila jsem jim pak ještě dotazník... V inzerátu se uvádí, že výběrové řízení proběhne v Praze během dubna/května. Máme konec května, inzerát na webu stále je a mně se stále nikdo neozval."
Doporučení pro firmu
Reagujte na zaslaná CV. Odeslat e-maily neúspěšným kandidátům není tak složité – dokonce na to stačí základní balíček Office.
Jak pohovor proměnil můj pohled
Negativně. Pemic jsem znala už z dřívějška a z jejich zástupcem jsem nikdy neměla potíže – ovšem více než měsíc nereagovat na CV na pozici, která měla být dávno obsazená, ale pořád visí na webu, je krajně neprofesionální.
Hodnocení pohovoru
Pozice
regionální obchodní manažer
Forma
neproběhlo