Celková zkušenost
Zpětná vazba
Byla jsem na pohovoru na druhém kole, kde jsem se měla setkat i s ředitelem oddělení. Ten celou půl hodinu mluvil o jeho kamarádce, která v oboru dělá 20 let, je hrozně šikovná a tahá firmy nahoru. Také spolu pracovali. Nezapomněl zmínit, že je právě v tuto chvíli zrovna bez práce taky. Bylo jasné, že pohovor je jen na oko a vezmou tam ji.
Jak pohovor proměnil můj pohled
Neprofesionální chování ze strany vedoucího oddělení, který jasně dával najevo, že na pozici nebudu přijata já, ani další uchazeči, nýbrž jeho známá
Hodnocení pohovoru
Pozice
specialista zákaznického servisu
Forma
osobně
Počet kol
2