Přečtěte si 2 ověřených recenzí z pracovních pohovorů ve firmě Retailys.com s.r.o.. Uchazeči popisují, jak probíhal pohovor, přístup personalistů, atmosféru, připravenost firmy i výsledek výběrového řízení.
Recenze pohovorů z roku 2025
1,0/ 5
Celková zkušenost
čekám na odpověď
Zpětná vazba
„Odeslala jsem životopis přes kontaktní formulář na webu, ale nikdo se už několik týdnů neozval. Dokonce ani nepřišlo potvrzení o přijetí odeslaného formuláře, což bych u IT firmy tím spíš čekala. Nevím, jestli je horší, že nepřišlo potvrzení nebo že třeba formulář ani nefunguje."
Doporučení pro firmu
Posílat potvrzení o doručení zprávy z formulářů. Ozvat se, ať už je výsledek jakýkoliv.
Jak pohovor proměnil můj pohled
O práci v ní už dál nemám zájem, i když pozice vypadala dobře.
Hodnocení pohovoru
Celková zkušenost1
Pozice
pracovník it helpdesku
Forma
neproběhlo
Anonymvíce než 10 let praxestředoškolské s maturitou
9. září 2025
Bylo to užitečné?
1,0/ 5
Celková zkušenost
odmítl/a jsem
Zpětná vazba
Jednalo se o pozici IT helpdesk, kde mi bylo řečeno, že pokud bych měla zájem, tak bych se mohla dostat k testování, případně grafice a nebo programování. První kolo pohovoru vypadalo nadějně, s HR se vše probralo, dostala jsem dva úkoly k vypracování a termín na odevzdání. Poté jsem byla přijata do druhého kola, které mělo být osobně a i s majitelem firmy. Ten byl nemocný a proto kolo bylo znovu online. Tam jsem se dozvěděla, že se na můj úkol vůbec nepodíval, ale omlouvala jsem si to jeho nemocí. Oba vypadali spokojeně a pozvali mě na třetí kolo, které mělo být poslední a osobně. Když jsem na něj dorazila, pan majitel změnil velmi rychle své chování a náplň byla najednou úplně jiná, než bylo původně prezentováno. Místo helpdesku hledali někoho, kdo bude dělat markeťáka a bude dělat lidem PPC kampaně. Řekli mi, že se mám naučit základy a sejdeme se znovu, dostanu další úkol, ale že už jsem prakticky přijatá. Mezitím inzerát vyvěsili znovu. Nakonec jsem sama napsala email, že u nich pracovat nechci a že vím, že hledají někoho jiného, načež mi nebylo odpovězeno a pouze zrušili schůzku.
Doporučení pro firmu
Rozhodně nelhat svým potencionálním kolegům o náplni práce, pan majitel by se měl začít chovat trochu s úctou k ostatním. A aby startup měl více jak 4 kola pohovorů, když ani nemá tolik kandidátů, to mi přijde absurdní.
Jak pohovor proměnil můj pohled
Určitě bych jejich služby nevyužila. Pozice je neobsazena dodnes, takže to o nich samo něco vypovídá.
Hodnocení pohovoru
Celková zkušenost1
Přístup a profesionalita personalisty2
Připravenost personalisty2
Hodnocení prostředí pohovoru1
Atmosféra během pohovoru1
Pochopitelnost výsledku pohovoru (vím, co bude následovat atp.)3
Pozice
it helpdesk
Forma
osobně
Počet kol
3
Místo
Plzeň
Anonym4 - 5 let praxestředoškolské s maturitou
6. února 2025
Bylo to užitečné?
Přihlaste se
Hodnotit užitečnost recenzí mohou jen přihlášení uživatelé. Přihlášení zabere chvilku.
Rádi bychom používali Google Analytics k anonymnímu měření návštěvnosti, abychom web mohli zlepšovat. Aktivuje se jen s vaším souhlasem. Více v
zásadách ochrany osobních údajů.