Celková zkušenost
Zpětná vazba
Pohovor proběhl ve dvou kolech. Nejprve online, kde byly domluveny mé cenové podmínky a vše se zdálo v pořádku, a poté osobně, kde mi byla nabídnuta jiná pozice s výrazně nižší odměnou. Firma nedodržela termín slíbené zpětné vazby, ozvala se až poté, co jsem se sama připomněla, a přestože na osobním setkání zaznělo, že se mi ozvou osobně, přišel jen automatizovaný odmítací e-mail. Vedoucí se choval povýšeně, shazoval jiné firmy, opakoval otázky z prvního kola, zjevně nečetl můj životopis a celkově působil, že o mě nestojí. Celý proces na mě působil neprofesionálně, nepříjemně a nedůvěryhodně. I kdyby mi nakonec dali vědět, že by mě přijali, odmítla bych.
Jak pohovor proměnil můj pohled
Ze začátku na mě firma působila lidsky a přirozeně, po osobním setkání jsem ale kompletně změnila názor. Přišla jsem si shazována, což by nikdo profesionální neudělal. Ani by nehanil jiné firmy nebo typ práce. Celkově už vím, že na danou firmu se už nikdy neobrátím ani v osobním životě.
Hodnocení pohovoru
Pozice
personalista
Forma
osobně
Počet kol
2