Celková zkušenost
Zpětná vazba
Pohovor sám o sobě byl v pohodě, i když se mě pán zeptal na osobní otázku, která ho vůbec nemusí zajímat. Horši bylo to, že po pohovoru řekl, že se do konce týdne ozve (pohovor byl v úterý) a měsíc jsem neslyšela nic. Napsala jsem 3 maily a až na ten poslední odpověděl, že pozice je obsazená, ale že si nechává můj kontakt po projevení zájmu i po pohovoru.
Doporučení pro firmu
Firma sama o sobě není špatná, ale tohle mě opravdu zklamalo.
Jak pohovor proměnil můj pohled
Zklamání, nemám chuť u nich již nakupovat.
Hodnocení pohovoru
Pozice
administrativní pracovník
Forma
osobně
Počet kol
1
Místo
Sviadnov