Celková zkušenost
Zpětná vazba
Paní, která vedla pohovor mi sdělila, že vykonává roli hiringu, projekťáka a taky dělá trochu do marketingu. Jednalo se o pohovor na vedoucí marketingovou roli. Byl jsem překvapen dvoustránkovým dotazníkem pro pana majitele, kde byly otázky třeba: Kolik Vám trvala cesta sem?, Jak jste se sem dostali? (možnosti auto, MHD, někdo mě svezl), Jak se dnes máte? (možnosti výborně, dobře, nic moc), Jste kuřák?, Jaké je Vaše představa o délce pracovního času za den (možnosti 8,5 hodiny a dost, 8 - 10 hodin, 10 a více) a nástupní mzda? Jaká je Vaše ideální představa o nejvyšší mzdě (v inzeráte svítilo boldem, že mají extrémně výhodné finanční ohodnocení)?, Jaké používáte sociální sítě? (jenom možnosti Facebook, X, Instagram a chyběl tam LinkedIn), Jaké máte dovednosti (možnosti řidičák, PC, jazyky), Kde se vidíte o 5 let? (nesmí chybět jistě) a na závěr byl bonus. Paní vytáhla mobil a bez souhlasu GDPR mě požádala, abych pozdravil a natočil svůj medailónek pro pana ředitele/majitele. Zcela zbytečně ztracený čas.
Doporučení pro firmu
Nežít ve středověku a upustit od egocentrizmu vedení.
Jak pohovor proměnil můj pohled
Zásadně. Neumí komunikovat uvnitř, navenek a je to jejich škoda, protože jsou českou "rodinní" společností s tradicí.
Hodnocení pohovoru
Pozice
manažer marketingu
Forma
osobně
Místo
Praha