Celková zkušenost
Zpětná vazba
Pohovor byl doslova jedna velká katastrofa. Šéf přijel asi o 15 minut pozdě, absolutně nepřipraven. Životopis neměl, vůbec netušil co jsem zač. Arogantní a povýšené jednání “Já jsem tady totiž velký zvíře”! Ve finále mi bylo ještě vyčteno, že se neorientuji v sortimentu dřeva. Takový požadavek mimochodem ani nikde zveřejněn nebyl. Vyhněte se téhle společnosti obloukem, nestojí to ten čas.
Doporučení pro firmu
Dát si záležet na vypsání pracovní pozice a uvést skutečné požadavky, abyste pak nemuseli z lidi dělat blbce. Hlavně se na pohovory připravit, takhle to působí, že vás to vůbec nezajímá.
Jak pohovor proměnil můj pohled
Velmi, do této společnosti bych se už nikdy nepřihlásila.
Hodnocení pohovoru
Pozice
administrativní pracovník
Forma
osobně
Počet kol
1