Celková zkušenost
Zpětná vazba
Do společnosti jsme se hlásila původně na jinou pozici. Firma na me působila víc než dobre, tak jsem si hlídala pracovní příležitost. Nakonec me nevzali, ale nabídli mi možnost ucházet se o jinou administrativní pozici na jiném oddělení. Absolvovala jsem on-line pohovor s team leaderkou. Pohovor byl naprosto v pořádku, paní byla moc příjemná a ochotna zodpovědět moje otázky. Celkový dojem byl na konci super. Ani po 14 dnech se nikdo neozval, žádná zpětná vazba nebo jen e-mail, ze jsem nepodstoupila do dalšího kola. Inzerát na webu už není, takže z toho si mohu domyslet, ze me nevzali. Pravda je, ze paní mi neřekla do kdy se ozvou, ale nějak jsem dle předchozí zkušenosti počítala, ze je to samozřejmost (at už kladna nebo záporná odpověď). Upřímně me tento přístup u této společnosti velice zklamal.
Doporučení pro firmu
Nevím, zda me jen vyghostovali nebo na me zapomněli. Nicméně by to chtělo držet si pořádek v uchazecich a dat každému vědět výsledek v rozumné době po pohovoru.
Jak pohovor proměnil můj pohled
Přístup me zklamal, z pohovoru jsem odcházela nadšena - jak z celkove vedeného pohovoru, z paní, která pohovor vedla, tak i z nabízené pozice.
Hodnocení pohovoru
Pozice
administrativní pracovník
Forma
online
Počet kol
1