Celková zkušenost
Zpětná vazba
Domluvení pohovoru bylo rychlé a přehledné. Na pohovoru byla HR a vedoucí konkrétního oddělení. Pohovor byl veden příjemně i když otázky padaly velmi rychle a z mnoha různých témat. Každopádně pohovor samotný byl z mého pohledu v pořádku. Problém nastal poté. Bylo mi řečeno že se do 14 dnů ozvou a byli by rádi abych případně nastoupila začátkem října aby mi paní co odchází na mateřskou stihla vysvětlit co a jak. Za dva týdny se mi nikdo neozval, volala jsem HR a dozvěděla se, že se výběrové řízení posunulo o 14 dnů ale že jsem se jim líbila a byli by rádi kdybych ještě počkala. Už jsou to víc než 3 týdny (dohromady tedy skoro 6) a stále žádná odpověď :(
Doporučení pro firmu
Myslím že výběrové řízení by mělo mít nějakou pevnou strukturu a také by bylo pěkné s kandidáty více komunikovat pokud dojde ke změnám.
Jak pohovor proměnil můj pohled
Pokud takhle funguje veškerý management v Zoo tak jsem možná radši že se neozvali
Hodnocení pohovoru
Pozice
zájmový a dokumentační pracovník
Forma
osobně
Počet kol
1